Antalya halı temizleme sektöründe hizmetlerini sürdüren ULUSOY HALI TEMİZLEME firmamız her geçen gün büyümekte ve Antalya içinde ve ilçelerinde halı temizleme hizmetini en iyi şekilde devam ettirmektedir. Bünyemizde çalıştırdığımız profesyonel elemanlarımız ve son sistem yıkama makinelerimizle halılarınızı en iyi şekilde temizliyoruz.

Antalya’da halı temizlemek çalışan bayanlar için zor bir durumdur. Bizlere halılarınızı tutanakla teslim ettiğiniz andan itibaren halılarınızı kapalı araçlarımızla evlerinizden ücretsiz olarak alırız. Fabrikamıza alınan halılarınız önce toz alma işleminden geçirilerek kıl, tüy, gibi artıklardan arındırılır. 

Daha sonra halılarınız temizleme için ön yıkama işlemine alınır. Burada tam otomatik halı yıkama makinelerimiz TSE-CE belgeli özel yıkama deterjan kimyasallarımızla ön yıkma işlemini tamamlarız. 

Sonraki işlem ise ana yıkamadır. Yine burada tam otomatik halı yıkama makinelerımızle yine TSE-CE belgelerine sahip deterjanlarımızla halılarınızı temizleyerek bir sonraki aşamaya yani sıkma işlemine geçeriz. Sıkma işleminde hassas makinelerimiz halılarınıza zarar vermeden temiz bir şekilde sıkarak kirden ve artıklar arındırır ve bir sonraki aşama olan havalandırmaya geçer. Havalandırma işleminde ortalama 12 saat süreyle havalandırılan halılarınız en son aşama olan dezenfekte edilmeye oradan ise paketlemeye geçer.

Yine kapalı araçlarımızla evinize kadar getirilen halılarınız tekrar tutanakla teslim edilerek yerlerine serilirler.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 sokak Tevfik Apt. 18-1/103

Muratpaşa / Antalya

E-Mail     : bilgi@antalyahalikoltukyikatma.com

Web Site : www.antalyahalikoltukyikatma.com

+90242 999 19 31
 +90507 867 72 14

 

Antalya Halı Temizleme
BİZİ HEMEN ARAYIN antalya davlumbaz temizliği|antalya su deposu temizliği|antalya baca temizliği|