Kepez halı yıkama fabrikamız Kepez ve çevresinde tam otomatik halı yıkama makinelerimizle özenle ve titizlikle halılarınızı yıkamaktan mutluluk duyacaktır. Kepez halı yıkama fabrikamız ULUSOY HALI YIKAMA bünyesinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Kepez de halı yıkama talebinizi telefonla bize ilettiğiniz andan itibaren ekiplerimiz evlerinize kadar ücretsiz gelerek halılarınızı tutanakla teslim alır ve özel kapalı araçlarımızla halı yıkama fabrikamıza nakil işlemini gerçekleştirirler. Halı yıkama deterjanlarımız TSE-CE standartlarını uygun olarak fabrikamız bünyesinde kullanılır.

1.ci aşama halılarınızın tozu tam otomatik makinelerimiz tarafından alınarak tüy kıl toz gibi artıklardan arındırır ve yıkama bandına alınır.

2.ci aşama ise halılarınız ön yıkamaya alınır ve burada TSE-CE kalitesindeki deterjanlarımızla ön yıkama işlemine tabi tutulur.

3.cü aşama ise ana yıkamadır ve burada TSE-CE belgeli halı yıkama deterjanlarımızla halılarınız ana yıkama işlemine tabi tutulur ve tertemiz hale getirilir.

4.cü aşama ise sıkma işlemidir. Burada yine son model hassas halı sıkma makinelerimizle halılarınız sıkılarak kirden ve yıkama sularından arındırılır.

5.ci aşama ise asma kurutma, havalandırma ve paketleme işlemidir. Halılarınız havalandırılarak 12 saat boyunca kurulamaya bırakılır. Son olarak halılarınız paketlenerek özel kapalı araçlarımızla evlerinize kadar getirilerek yerlerine tekrar serilir.

Müşteri hizmetlerimizi aşağıdaki iletişim bilgilerimizden arayarak soru sorabilir detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 sokak Tevfik Apt. 18-1/103

Muratpaşa / Antalya

E-Mail     : bilgi@antalyahalikoltukyikatma.com

Web Site : www.antalyahalikoltukyikatma.com

+90242 999 19 31
 +90507 867 72 14

Kepez Halı Yıkama Temizleme
BİZİ HEMEN ARAYIN antalya davlumbaz temizliği|antalya su deposu temizliği|antalya baca temizliği|