Lara halı yıkama temizleme ULUSOY HALI YIKAMA TEMİZLEME firmamız tarafından özenle yapılmakta ve halılarınız yıkanarak temizlenmektedir.

Lara ve çevresinde halı kilim, paspas, yolluk gibi ev tekstili halılarınız tutanakla evinizden ücretsiz olarak alınarak numaralandırılır. Özel kapalı araçlarımız vasıtasıyla evinizden ve iş yerinizden alınan halılarınızı halı yıkama fabrikamıza getiririz. Halı kilim veya yolluklarınız önce tam otomatik toz alma makinelerimiz tarafından saç tüy toz gibi çeşitli artıklardan arındırılır.

Sonra ön yıkamaya alınır ve TSE-CE belgeli yıkama kimyasal deterjanlarımızla yıkanarak dezenfekte edilir. Ana yıkama bandına alınarak yine otomatik yıkama makinelerimiz tarafından TSE-CE belgeli temizlik kimyasalları kullanarak yıkanır ve hijyenik hale getirilir. Bir sonra ki aşama ise sıkma işlemidir. Yüksek devirli makinelerimiz halılarınıza zarar vermeden sıkarak kirli su ve artıklardan arındırılır.

Son aşama ise halılarınız kurutma odasına alınarak 12 saat süreyle havalandırılarak kurutulur. Daha sonra son kontroller yapılarak paketlemeye alınır. Paketleme işleminde halılarınız bakterilerden dezenfekte edilerek tekrar tutanakla siz değerli müşterilerimize eksiksiz ve tam olarak teslim edilir.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 sokak Tevfik Apt. 18-1/103

Muratpaşa / Antalya

E-Mail     : bilgi@antalyahalikoltukyikatma.com

Web Site : www.antalyahalikoltukyikatma.com

+90242 999 19 31
 +90507 867 72 14

 

Lara Halı Yıkama Temizleme
BİZİ HEMEN ARAYIN antalya davlumbaz temizliği|antalya su deposu temizliği|antalya baca temizliği|