Antalya perde ve stor perde yıkama hizmetini devem ettiren ULUSOY PERDE YIKAMA firmamız, her türde perdelerinizi yıkamaktadır. Perde yıkamak bizim işimizdir. Stor perde, tül perde, jaluzi, zebra, kadife, saten gibi perdelerinizi ışıl ışıl yıkayarak tekrar yerine asıyoruz. Size düşen ise sadece koltuğunuza yaslanıp çayınızı yudumlamak kalıyor.

Evinizde ve ofisinizdeki perdelerinizi özenle yıkayıp temizledikten sonra evinize tekrar asıyoruz. Çalışan bayanlar için hem ütü hemde asma derdinden kurtarıyoruz. Firmamız bünyesindeki profesyonel personellerimiz siz telefonla çağrı yaptıktan itibaren hazırlıklarını yapmakta en kısa sürede evinize ve iş yerinize ulaşmaktadırlar.

Tutanaklarla alınan perdeleriniz numarandırılarak kapalı araçlarımıza yükleyerek yıkama fabrikamıza alırız. Burada çeşitli toz alma, ön yıkama, ana yıkama kurutma ve havalandırma gibi bir dizi işlemden geçirilerek dezenfekte edildikten sonra, tekrar kapalı araçlarımızla evlerinize ve iş yerlerinize kadar getirerek yeniden yerlerine asma işlemini gerçekleştiririz.

Soru sormak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 sokak Tevfik Apt. 18-1/103

Muratpaşa / Antalya

E-Mail     : bilgi@antalyahalikoltukyikatma.com

Web Site : www.antalyahalikoltukyikatma.com

+90242 999 19 31
 +90507 867 72 14

BİZİ HEMEN ARAYIN antalya davlumbaz temizliği|antalya su deposu temizliği|antalya baca temizliği|