Konyaaltı halı yıkama ve temizleme olarak ULUSOY HALI YIKAMA firmamız, her çeşit halı, kilim paspas, halıfleks, Isparta halısı, yün halı gibi el ve makine dokuması ev eşyalarınızı özenle yıkamakta ve dezenfekte etmektedir.

Konyaaltı ‘ında halı yıkamak bizim işimizdir. Siz müşteri hizmetlerimize ulaştığınız andan itibaren servis araçlarımızla yola koyularak ücretsiz olarak evinize kadar geliriz.  Kirlenmiş halılarınızı numaralandırarak tutanakla teslim alırız. Özel kapalı servis araçlarımızla halılarınızı fabrikamıza getiririz.

Halı yıkama fabrikamızda TSE-CE belgeli deterjanlarımızla ve son model otomatik yıkama makinelerimizle bir çok yıkama işleminden geçen halılarınız, en son olarak sıkma, kurutma, havalandırma ve dezenfekte edilme aşamalarından sonra evlerinize kadar tekrar ücretsiz bir şekilde getiririz ve halılarınızı yerlerine sereriz.

Halı yıkamak tecrübe ister bilgi ister birikim ister. Biz ULUSOY HALI YIKAMA fabrikası olarak halılarınızı yıkamaya talibiz. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikasını şiar edinmiş şirket anlayışımızla siz değerli Konyaaltı ‘lı hemşehrilerimize hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Aşağıda ki iletişim bilgilerimizden müşteri hizmetlerimizi arayarak soru sorabilir detayları öğrenebilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Kızılsaray Mah. 71 sokak Tevfik Apt. 18-1/103

Muratpaşa / Antalya

E-Mail     : bilgi@antalyahalikoltukyikatma.com

Web Site : www.antalyahalikoltukyikatma.com

+90242 999 19 31
 +90507 867 72 14

 

Konyaaltı Halı Yıkama
BİZİ HEMEN ARAYIN antalya davlumbaz temizliği|antalya su deposu temizliği|antalya baca temizliği|